Поточна аналітика

При Зеленському ДБР включене в брудні інформаційні технології, як це було з МВС часів горе-міністра Захарченка

Державне бюро розслідувань скликало цілий брифінг, щоб знов закинути в публічний простір прізвище «Медведчук» поруч з прізвищем Порошенка. Мовляв, «перехресний допит» влаштують. Не враховують тільки, що такий «допит», найімовірніше, перетвориться на допит горе-допитувачів. А таскання скрізь прізвища Медведчука давно вийшло в тираж і впливає хіба що на Подоляка, Арестовича і Лещенка.

  • А от новина про те, що зустрічати Порошенка збираються десятки тисяч людей, остудило бойовий запал ДБР. Вони уже «сподіваються», що Порошенко «прибуде до суду самостійно».

  • Найбільше, чого бояться «слуги» – це людей. І край їхньому бездарному правлінню можна покласти, демонструючи незадоволення громадян. Відповіддю мають бути дострокові вибори, які і закінчать «зелений експеримент» та повернуть владу патріотам і професіоналам.

А тим часом Державне бюро розслідувань продовжує інформаційно обслуговувати владу. Воно повідомило про «викриття» «народного депутата України VIII скликання, члена депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», який обманом заволодів 17 тис. доларів США, який нині обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції.

  • Він гарантував, що за 17 тис. доларів «вирішить питання» щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

У цьому короткому повідомленні – вся суть сьогоднішньої влади Зеленського, коли навіть правоохоронний орган включений в брудну інформаційну кампанію проти П.Порошенка.

Якщо вже ДБР так пильно звертає увагу на такі деталі, то могло б повідомити і інші факти з політичного минулого Андрія Немировського: до прикладу те, що з 2005 по 2008 рік він був активістом партії «Батьківщина», яка на чолі з своїм лідером Ю.Тимошенко політично знищувала П.Порошенка. Також ДБР могло вказати і на те, «член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» А.Немировський був обраний до Верховної Ради від партії «Самопоміч», очолюваної близьким союзником Зеленського А.Садовим. А потрапив Немировський у списки «Самопомочі» по квоті партії «Воля», очолюваної відомим критиком Порошенка Ю.Дерев’янком. Партія «Воля», як відомо, з 19 квітня 2017 року оголосила про об’єднання з «Рухом нових сил» Михеїла Саакашвілі. Не менш відомого своєю любов’ю до Зеленського.

Також хотілося б щоб так само в деталях ДБР і ОГПУ повідомляли і про інші деталі кримінальних проваджень. А то тільки через місяць громадськість дізналася про те, що 14 грудня 2021 року Шевченківський зобов’язав ОГПУ закрити справу проти заступника керівника Офісу Президента О. Татарова через сплив строків розслідування.

  • До слова, Татаров обґрунтовано підозрюється в корупції, він був звинувачений НАБУ в отриманні хабаря і фальсифікації документів, його Офіс Президента у буквальному значенні «відбив» від НАБУ. Більше того, О. Татаров досі на посаді і саме він гальмує призначення керівника САП.

Було б добре, щоб ДБР і ОГПУ продовжили традицію «уточнень» політичного минулого фігурантів: до прикладу, про Татарова можна було б повідомити так: «затримано заступника керівника Офісу Президента, який у минулому був лицем офісу ката Майдану Захарченка і який атаку Беркута 11 грудня 2013 року обґрунтовував так: «Щоб не порушувати нормальний уклад життя, не заважати проїзду транспорту, міліція виконувала операцію по виконанню рішення суду саме вночі». Це той самий посадовець, який публічно «припускав», що побиття Тетяни Чорновол 25 грудня 2013 року пов’язане з провокацією, яку сама ж Чорновіл організувала. Він також у 2014 році запевняв, що дехто із загиблих мітингувальників з Небесної сотні мав поранення в потилицю, що начебто може свідчити про те, що стріляли в них люди, які були поруч – а не міліціонери.

Виглядає дивним, що ДБР нічого подібного не сказав про ще одного фігуранта кримінальної справи з близького оточення президента Зеленського – Олександра Трухіна.

  • Нагадаємо, що 23 серпня 2021 року на Бориспільській трасі сталася серйозна ДТП – автомобіль Audi на великій швидкості в’їхав в автомобіль Ford, який, зі свого боку, протаранив Daewoo. Постраждало шестеро людей, серед них двоє дітей. У ЗМІ з’явилась інформація і фото народного депутата від СН Олександра Трухіна як винуватця – саме він, ймовірно, перебував за кермом Audi. У той же день ця інформація в лічені години починає зникати зі всіх інформаційних ресурсів або з інформації зникає прізвище Трухіна. Вже скоро 5 місяців з часу вчинення цього злочину, а досі жодного повідомлення ДБР про кримінальне провадження проти О.Трухіна ми так і не почули.

При Зеленському ДБР поступово, але впевнено починає включатися в брудні інформаційні технології, як це було з МВС часів горе-міністра В. Захарченка. Саме з допомогою МВС люди дізналися про такі інформаційні шедеври як «прастітутки на Майдані», «Т.Чорновіл сама організувала своє побиття», «майданівці самі себе вбивали».

Якщо ж переводити ситуацію на мову політики, то сьогодні ми спостерігаємо повну компрометацію ще одного правоохоронного органу.