Поточна аналітика

19.06.2022: інформація щодо поточних втрат рф внаслідок запроваджених санкцій

 1. Європа готова відмовитися від газу з росії.
 • Голова нафтогазової групи Eni повідомив, що Італія зможе пережити зиму без російського газу.
 • Для цього країні потрібно до жовтня заповнити сховища до 70–80%.
 1. Німеччина задля економії газу буде більше використовувати вугільні електростанції.
 • Законопроект про більш активне використання вугільних електростанцій планується ухвалити 8 липня.
 • «Споживання газу слід скорочувати і далі. Натомість слід закачувати більше газу в ПСГ. Потрібно зробити все необхідне, щоб улітку та восени максимально можливо заповнити сховища», – заявив міністр економіки Роберт Хабек.
 1. Потік газу до Німеччини по «Північному потоку» четвертий день поспіль залишається на рівні 40% від максимальної потужності, влада стежить за ситуацією і перебуває в контакті з енергетичними компаніями, повідомило Федеральне мережеве агентство ФРН.
 2. Microsoft заборонила росіянам завантажувати Windows 10 та 11. Користувачі помітили, що при спробі завантажити операційні системи або програму Media Creation Tool з’являється сторінка з помилкою «404 – File or Directory not found».
 3. Mango остаточно йде з Росії.

Компанія досягла угоди з кількома місцевими партнерами про відмову від 55 магазинів, які стануть франчайзинговими, та збереження робочих місць 800 співробітників.

 1. У Молдові заборонять програми новин з Росії.

У Молдові заборонять мовлення російських програм новин, відповідний закон підписала президент республіки Майя Санду, повідомила голова Ради з телебачення і радіо Молдови.

 1. Японський лоукост Zipair Tokyo Inc. відмовиться від логотипу із літерою Z. За словами президента компанії, із нинішнім логотипом люди можуть подумати, що вони схвалюють вторгнення рф в Україну.