Поточна аналітика

Через два дні після того, як Зеленський рапортував про припинення снайперського вогню на Донбасі, від кулі снайпера загинув український воїн

11 травня 2021 року під час інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» Зеленський «рапортував» про свої здобутки: «Майже припинилися прицільні снайперські постріли, їх дійсно стало дуже мало. А саме через снайперський вогонь було понад 30 жертв тільки з початку цього року». Заява і тоді багатьох здивувала своїм цинізмом: бо 6 травня від кулі снайпера загинув біля Пісків український солдат Сергій Коробцов. А 13 травня 2021 року слова Зеленського були спростовані ще однією трагедією – від кулі російського снайпера на Донбасі загинув український воїн.

Зеленський вкотре продемонстрував, що його слова – просто слова, жодної відповідальності за сказане він не відчуває і не несе. Як не несе відповідальності за звинувачення Порошенка у тому, що на Донбасі йде війна. Як не несе відповідальності за те, що обіцяв припинити війну у 2020 році. Треба нагадати Зеленському, що станом на 14 травня 2021 року втрати Збройних сил України на Донбасі з 1 січня склали (з урахуванням віднесених до «небойових») 44 загиблими, ще 1 воїна було викрадено з опорного пункту, – це найбільші втрати України за останні 3 роки за січень-травень, при тому, що сьогодні лише середина травня.