Поточна аналітика

Допомога Швейцарії

Зважаючи на ракетні обстріли з боку російських загарбників, Україна потребує допомоги у техніці цивільної оборони для розчищення завалів, очищення води, гасіння пожеж тощо. Тому допомога партнерів України у цій сфері також є дуже важливою.

Швейцарія на запит української влади надає Україні партію обладнання для гасіння пожеж, очищення забрудненої води та розчищення завалів

Федеральне міністерство оборони, цивільної оборони та спорту та місто Базель надали обладнання на загальну суму 5,2 мільйона швейцарських франків.

Швейцарське агентство з розвитку та співробітництва, що входить до складу Міністерства закордонних справ, фінансуватиме та організовуватиме транспортування товарів

Всі вантажі будуть транспортуватись наземним транспортом поетапно. Усього Швейцарія поставить 20 будівельних машин, три пожежні автомобілі та автомобіль меншого розміру для перевезення обладнання та персоналу, два мобільні контейнери для збору та очищення забрудненої води та два контейнери для аварійного реагування, включаючи підйомно-транспортне обладнання, освітлювальне обладнання та генератори.

Вантажі будуть передані МВС України після навчання на місці спеціалістів, проведеного Швейцарським підрозділом гуманітарної допомоги. Потім українська влада перевезе обладнання на місця для проведення відновлювальних та ремонтних робіт.