Поточна аналітика

За корупцію і проти України: проросійська фракція В.Медведчука

  • У спробах вибудувати алгоритм розв’язання політичної кризи в Україні якось непомітно всі забули про те, що спроби зупинити антикорупційні реформи в Україні – це робота проросійської групи Медведчука – ОПЗЖ – і групи І.Коломойського. Депутати з ОПЗЖ подали до КСУ подання про неконституційність законів, які запроваджували е-декларування, – Королевська, Шуфрич, Волошин, Кузьмін, Німченко. І це не єдине їх подання за скасування антикорупційних законопроектів – депутати з ОПЗЖ зробили подання до КСУ щодо неконституційності скасування депутатської недоторканості народних депутатів України та про неконституційність Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».
  • Це ті самі депутати, які подали подання до КСУ щодо неконституційності Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України» від 21 лютого 2014 року № 743-VII, який протидіє кримінальному переслідуванню «майданівців» (це подання, крім депутатів ОПЗЖ підписали і деякі «слуги народу», як О.Дубінський).
  • Це ті самі депутати, які здійснили подання до КСУ щодо неконституційності окремих положень Закону України «Про кінематографію» та положень статті 6 Закону України «Про телебачення та радіомовлення». Нагадаємо, ці норми передбачають протидію російській пропаганді.
  • Це ті самі люди (тільки з іншого скликання ВРУ), які підписали подання до КСУ про неконституційність Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

А як же утвердження української мови, опір російській окупації, європейські загальнолюдські цінності і боротьба з корупцією?