Поточна аналітика

Посилюючи податковий тиск на малий бізнес та громадян, у Зеленського турбуються про звільнення від податків грального бізнесу

Зокрема депутати від його партії «Слуга народу» намагаються проштовхнути у парламенті законопроект №5042 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування виграшів» та звільнити від ПДФО і військового збору усі виграші в азартні ігри до 50 тис грн.

Аргументація абсолютно цинічна: «оподаткування виграшів негативно впливає на розвиток легального бізнесу».

Але при цьому слуг чомусь не турбує, що посилення оподаткування малого бізнесу чи постійне вишуковування усе нових способів стягнути додаткові податки з українців, які ледь виживають в нинішніх умовах, не впливає негативно на їх розвиток.

Чи можливо через звільнення від оподаткування виграшів в азартні ігри депутати Зеленського готують для себе масштабну корупційну схему уникнення оподаткування та відбілення своїх корупційних доходів?

Адже уже відомі випадки, коли окремі політики пояснювали власні багатомільйонні доходи «виграшем в лотерею».

У будь-якому випадку, сьогодні ми спостерігаємо цілковите виродження політичної сили чинного президента.

У передчутті близького кінця своєї влади вони заходилися несамовито грабувати українців через посилення податкового тиску на реальну економіку, але при цьому не мають спокою через долю грального бізнесу, розвитку якого, бачте, заважає сплата податків.