Поточна аналітика

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій запроваджених 02.04.2022

 1. Дочка Сбєрбанку у Лондоні оголосила про банкрутство.
 2. У Росії 57% представників малого та середнього підприємництва заявили про негативний вплив ситуації, що склалася, і 54% підприємців – що потребують підтримки їхнього бізнесу.
 3. За 36 днів війни 22 найбагатших росіян з рейтингу Bloomberg Billionaires Index сукупно втратили понад 50 мільярдів доларів. З початку року російські мільярдери втратили $83 млрд.
 4. Болгарія висилає першого секретаря посольства Росії через підозри у шпигунстві.
 5. Британія заборонила використання приватного літака, пов’язаного з російськими олігархами.
 6. В Італії заарештували яхту New Vogue вартістю понад 3 млн євро, що належить російським підданим.
 7. Литва більше не імпортує природний газ із Росії, ставши першою країною ЄС, що пішла на такий крок.
 8. Нідерланди частково призупиняють роботу свого посольства в Москві та генконсульства в Санкт-Петербурзі.
 9. Logitech International S.A. заявила про зупинення поставок до росії. Це швейцарська компанія, виробник комп’ютерної периферії, девайсів для геймерів.
 10. Recruit Group, кадрова компанія зі штаб-квартирою в Японії, яка має пошукову систему вакансій Indeed, призупинила бізнес у рф. Компанія також обмежила діяльність сайту Indeed на російській території та видалила із системи всі оголошення про вакансії від російських урядових і військових організацій.
 11. Automatic Data Processing припинила продажі у рф. Це американська компанія, що є постачальником ПЗ та послуг для управління людськими ресурсами.
 12. Amadeus IT Group припинила співпрацю з російськими авіалініями «Аерофлот». Amadeus – це компанія, яка входить у глобальну дистриб’юторську систему (GDS). Міжнародна комп’ютерна система бронювань забезпечує доступ до бронювання авіаквитків, готелів, круїзних турів, прокату автомобілів для більш ніж 104 тис. туристичних агенцій.
 13. Emerson Electric припиняє інвестиції до росії. Компанія поєднує технологію та інжиніринг у багатьох галузях промисловості й пропонує технологічні рішення для промислових, комерційних та споживчих ринків.
 14. Японський ігровий гігант Nintendo Company Limited припинив постачання консолей до росії. Також платіжний сервіс Nintendo eShop призупинив обробку платежів у рублях.
 15. Wizz Air призупинила усі рейси з росії та до неї до листопада.
 16. США запровадили санкції проти 120 підприємств та організацій із росії та білорусі.Крім оборонних підприємств, до списку санкцій внесли КДБ білорусі, загін спецназу КДБ «Альфа» та внутрішні війська МВС білорусі. З білоруських підприємств там опинилися МЗКТ, БілОМО, Пеленг і т.д.
 17. Додаток для знайомств Badoo більше не працює у росії та білорусі.
 18. Інститут мистецтва і театру Чехії та Словацький інститут кіно припинили співпрацю з рф.