Поточна аналітика

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій запроваджених 12.04.2022

 1. Європейське поліцейське агентство (Європол) оголосило про початок операції з виявлення активів, що належать росіянам, які потрапили під санкції.
 2. Мінфін та Мінекономрозвитку уточнюють прогноз щодо ВВП росії на 2022 рік, офіційний прогноз зниження буде більше 10%.
 3. Японія затвердила заборону нових інвестицій у РФ. А також запровадила додаткові санкції проти 398 осіб та 28 організацій з РФ. Серед санкцій — заморожування активів Ощадбанку та Альфа-банку.
 4. Золотовидобувна компанія Nordgold сім’ї російського олігарха Олексія Мордашова не змогла вчасно виплатити купон за єврооблігаціями у розмірі $8,25 млн.
 5. OMV призупинила інвестиції в рф і більше не буде основним інвестиційним регіоном. Österreichische Mineralölverwaltung AG – є найбільшою в Центральній Європі австрійською нафтовою компанією.
 6. Одна з найбільших нафтових корпорацій Індії Indian Oil відмовилася від покупки нафти з рф. З останнього тендеру виключили кілька сортів нафти з високим вмістом сірки, в тому числі російську Urals.
 7. Німецька компанія Uniper не продовжуватиме контракти з росією на постачання газу та вугілля.
 8. Nokia оголосила про вихід з російського ринку.
 9. eBay Inc.припинила доставку до росії. Компанія зі США, що надає послуги в галузях інтернет-аукціонів та інтернет-крамниць, призупинила доставку товарів російським покупцям.
 10. Celonis зупинили новий та існуючий бізнес у росії. Компанія вже зібрала 250 000 доларів для гуманітарних організацій, а також підтримує біженців.
 11. JetBrains s.r.o. припинила діяльність у росії. Міжнародна компанія, яка оцінює інструменти розробки для Java, Kotlin, C#, F#, C++, Ruby, Python, PHP, JavaScript та багатьох інших, призупинила продажі, дослідження та розробку в росії на невизначений термін. Зупинка продажу стосується також білоруського ринку.
 12. ICEYE не надає супутникові знімки або інформацію росії чи іншим санкційованим країнам/організаціям.
 13. Bain & Company не працюватиме з жодним російським бізнесом. Bain & Company – міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на стратегічному консалтингу.
 14. Китайський телекомунікаційний гігант Huawei вимкнув підтримку карт російської платіжної системи «Мир» у фірмовому магазині додатків AppGallery. Крім того, з магазину додатків зникли мобільні застосунки банку «Открытие», Промсвязьбанку та ВТБ.
 15. У порти Ірландії із 17 квітня перестануть пускати російські кораблі.
 16. Швартуватися в портах Ірландії судам та яхтам, що ходять під російським прапором буде заборонено через рішення, яке ухвалено у зв’язку з останнім пакетом санкцій проти рф.
 17. Японська фармацевтична компанія Takeda Pharmaceutical вирішила призупинити діяльність у рф. Рішення включає припинення всіх нових інвестицій, призупинення реклами та просування, припинення реєстрації нових пацієнтів у поточні клінічні випробування.
 18. Фінська мережа Hesburger закриє всі ресторани у Росії протягом квітня.