Поточна аналітика

Інформація щодо поточних втрат РФ внаслідок санкцій запроваджених 19.03.2022

 1. Австралійський уряд заборонив постачати до Росії глинозем та алюмінієві руди, зокрема боксити.
 2. США обговорюють з Анкарою відправку Києву комплексів С-400 в обмін на зняття з неї санкцій.
 3. Багамські острови заморозили 3 млрд доларів, що належать росіянам. Багами розпорядилися припинити всі операції з російськими організаціями, які потрапили під санкції західних країн.
 4. Франція заморозила кошти Центробанку РФ на загальну суму 22 мільярди євро, а ще рахунки приватних осіб на 150 мільйонів євро.
 5. Японія вимагає від Індії чіткої реакції на розв’язану РФ війну в Україні‼️

Індія наразі дотримується нейтралітету та ігнорує конкретних коментарів щодо злочинних дій росії в Україні. Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда сказав своєму індійському колезі Нарендрі Моді, що Індія повинна чітко відреагуватна російську агресію.

 1. Торговельні відносини між Китаєм і Росією ускладнилися після початку війни‼️ Банки призупинили фінансування покупок, а трейдери борються з логістикою, а нещодавно міністр закордонних справ Китаю заявив, що Пекін не хоче, щоб на нього вплинули санкції. За даними Bloomberg, після початку війни китайські покупці та кредитори почали уникати постачання вугілля, ЗПГ, а також сирої нафти з РФ. Це відображає занепокоєння китайських компаній тим, що вони можуть потрапити «у пастку санкцій».

А  доступ до фінансової системи США цінніший, ніж будь-які угоди з Росією.

 1. Усі чотири найбільші закордонні нафтосервісні компанії заявили про припинення інвестицій у РФ – Weatherford International, Halliburton, Schlumberger та Baker Hughes.
 2. Американська компанія Netcracker, що має в Україні великий R&D, йде з російського ринку. Netcracker Technology розробляє та впроваджує унікальні IT-рішення для телеком‑операторів по всьому світу. Компанія зупиняє в країні-агресорі продаж та інвестиції, а також закриває навчальні центри і припиняє найм людей.
 3. В авіакомпанії «Уральські авіалінії» повідомили, що частину співробітників відправлять у вимушену відпустку.
 4. Російська авіакомпанія Royal Flight відправляє своїх співробітників у вимушену відпустку.
 5. «АвтоВАЗ» шукає постачальників електронних компонентів із країн Азії.
 6. МОЗ України заборонило продаж та застосування вироблених у Білорусі ліків.