Поточна аналітика

КБ «Луч» не отримало від Міноборони жодних замовлень на ПТРК на 2022 рік

За даними ЗМІ, попри явно недостатню кількість протитанкових ракет для відбиття можливої агресії Росії, їх більше не будуть поставляти в ЗСУ.
• На 2022 рік Державне київське КБ «ЛУЧ» не отримало від Міноборони України замовлень на виробництво нових ПТРК. Про це розказав Генеральний конструктор підприємства Олег Коростельов. Мова йде про протитанкові ракетні комплекси типу «Корсар» та «Стугна-П». Це вперше, коли з 2014 року українське оборонне відомство станом на жовтень не замовило нові комплекси.
Такі дії влади відбуваються на тлі інших проблем в ЗСУ, зокрема того, що станом на 27 вересня заборгованість Міноборони щодо виплати військовослужбовцям Збройних Сил України обов’язкових видів грошового забезпечення зросла до 2,325 млрд грн.
Дії Головнокомандуючого і його «слуг» у Верховній раді та Кабінеті міністрів свідчать про те, що вони таки планують закінчити у 2022 році війну з РФ – капітуляцією України.
Політика влади у сфері забезпечення ЗСУ свідчить про явний саботаж і межує із зрадою національних інтересів. Влада не тільки не виплачує військовим гарантовані державою кошти, але й залишає їх беззбройними, руйнуючи підприємства оборонного комплексу іскасовуючи державні замовлення на різні види озброєння.