Поточна аналітика

Засіданнями РНБОУ не вирішити проблему системної корупції в Україні

  • ЗМІ повідомляють, що В.Зеленський скликав «термінове закрите засідання» РНБОУ для «визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни». 
  • Зараз В.Зеленський намагається зробити вигляд, що він не має жодного стосунку до рішення КСУ, яким, фактично, зупинено антикорупційну реформу П.Порошенка.
  • При цьому від нього громадяни не почули жодної чіткої заяви з приводу одіозного рішення, що ще раз підтверджує персональну зацікавленість В.Зеленського у приховуванні правди про свої статки.
  • Так само нічого не зрозуміло з інформаційного повідомлення про скликання РНБОУ – самі натяки і недомовленості – такі ж, як і в заявах щодо агресії Росії.
  • Стало остаточно зрозуміло, що таке рішення – лише частина загальної стратегії «команди Зеленського» на згортання всіх реформ, європейської інтеграції та співпраці з НАТО та повернення України до сфери впливу РФ. Такі дії можуть створити умови для нової революційної ситуації, яка точно реалізується – в разі скасування безвізового режиму для України з ЄС або інших різких кроків, які віддалятимуть нашу країну від шляху євроінтеграції.