Поточна аналітика

Мовчання влади погіршує становище наших захисників

За останній тиждень, з 22 по 29 серпня 2021 року – 4 загиблих, 11 поранених, 4 травмованих, обстріляно Авдіївку.

Коли 14 лютого 2021 року троє військових підірвалися на вибухівці, Зеленський хоча б доручив міністру оборони Андрію Тарану та головнокомандувачу ЗСУ Руслану Хомчаку прибути на Донбас для розслідування загибелі.

  • А нині лише за останній тиждень з 22 по 29 серпня 2021 року від рук ворога 4 українській військові загинули, 11 – поранені, 4 – травмовані, ворог обстріляв місто Авдіївку.І жодної реакції ні Офісу Президента, ні МЗС, ні РНБО. Немає звернень ні до міжнародної спільноти, ні до ЄС, ні до ОБСЄ.
  • Як наслідок, світ не знає, що робиться сьогодні на Донбасі. Коли глянути на міжнародну пресу, про українські бойові втрати ніхто не пише і не говорить. Ні американська, ні німецька, ні британська преса не піднімає це питання. Бо його не піднімає українська влада.

Між тим, ми сьогодні переживаємо одне з найсерйозніших загострень на Донбасі. Через рік після того, як у кінці серпня 2020 року в інтерв’ю телеканалу Euronews Зеленський заявив, що закінчить війну ще у 2020 році і дуже хвалився темпами «закінчення війни»:

  • «Якщо порівнювати нашу команду й минулу – так, як я хочу (закінчити війну), ніхто не хотів. Таких темпів і так тиснути на це питання – ніхто такого не робив, і всі це бачать. І я говорю не лише про українців – всі наші іноземні партнери це бачать. Я знаю, що швидше мене ніхто це не закінчить».

Нагадаємо також, що вже скоро два роки, як між Україною і Росією немає жодного обміну полоненими, між тим Росія незаконно утримує в тюрмах сотні українських громадян. І також повна мовчанка Зеленського і його команди.