Поточна аналітика

На початок листопада програми Державного фонду регіонального розвитку профінансовані заледве на половину

Як свідчать дані звітності Держказначейства за 10 місяців з початку року, фактичні касові видатки склали лише 54% передбачених на рік – 2,45 із 4,5 млрд грн запланованих на поточний рік.

У низці регіонів ситуація ще гірша. Зокрема, фактичні касові видатки на програми ДФРР все ще менші від 50% закладених у бюджеті на поточний рік у Вінницькій, Житомирській та Черкаській областях.

  • Так, у Вінницькій області не було витрачено жодної копійки на реконструкцію корпусу обласної лікарні для нейрохірургічного відділення.

  • У Черкасах жодної копійки касових видатків із закладених в бюджеті 3,7 млн грн так і не надійшло для реконструкції корпусу обласного кардіологічного центру.

  • У Житомирі не отримано жодної копійки касових видатків із закладених в бюджеті 20 млн грн на створення індустріального парку.

А в Києві та на Чернігівщині взагалі профінансовано менше 1/3 передбачених на рік коштів.

  • Для потреб інфраструктури столиці взагалі надійшло лише 28% передбачених на рік касових видатків.

  • Зокрема, із 44,6 млн грн., закладених в бюджеті на ДФРР на технічне переоснащення системи очищення димових газів на сміттєспалювальному заводі «Енергія», наразі надійшло 0 грн.

  • Зеленський та його поплічники цілеспрямовано отруюють мільйони киян мало не постійним димом із сміттєспалювального заводу.

  • Лише 58 млн із передбачених у ДФРР на рік 175,9 млн грн проведено касових видатків також і на реконструкцію насосної станції на Бортницькій станції аерації.

На Чернігівщині фактично зірвано фінансування реконструкції хірургічного відділення обласної лікарні: із закладених у бюджеті 9,2 млн грн до початку листопада касові видатки склали лише 3,6 млн грн.