Поточна аналітика

Непорозуміння на посаді радника

Радника глави ОПУ М. Подоляка кинули як на амбразуру коментувати позов П. Порошенка до Зеленського та ОПУ. Для Єрмака і працюючого в його Офісі президентом Зеленського він виступає в якості «важкої артилерії» у випадках, воли явно бракує аргументів, а ситуація пахне смаженим.

Результати його діяльності добре відомі. Свого часу він консультував кандидата на посаду міського голови Києва Сергія Думчева, який запам’ятався агресивною і дорогою рекламною кампанією. Але пори вкладені 100 млн грн, Думчев з тріском провалився на місцевих виборах, набравши лише 3,92% голосів.

Не стала винятком і діяльність політтехнолога Януковича-Іванющенка та олігарха-втікача Онищенка і в «команді Зе». його коментарі завжди грають у мінус чинній владі.

Це Подоляк нарахував 2 млн. грн. збитків від протестної акції під ОПУ,- у той час, коли клінінгові компанії оцінили прибирання щонайбільше у 50 тис. грн.

Саме Подоляк коментував, наприклад, справу «вагнерівців», стверджуючи, що такої спецоперації не було взагалі. Чим лише загнав ОПУ в глухий кут, коли інший такий же «юрист» Зеленський визнав, що операція була, він про неї знав, і навіть видав державну таємницю білоруському диктатору.

То ж така активність Подоляка не може не радувати. Рекомендуємо і далі широко використовувати Подоляка та Арестовича для коментування резонансних подій, особливо на міжнародному рівні. Це набагато швидше наблизить кінець цієї влади.