Поточна аналітика

«Стерилізувати безробітних» і «діти низької якості». Новий скандал у «Слузі народу»

Депутатка від “Слуги народу” Галина Третьякова заявила про зловживання пільгами, коли люди народжують дітей заради соцвиплат і це діти “низької якості”

Не встиг вілунати сексистський скандал про “корабельну сосну”, як фракція “Слуга народу” створила новий.

Депутатка від “Слуги народу” Галина Третьякова заявила про зловживання пільгами, коли люди народжують дітей “низької якості” заради соцвиплат.

Як приклад боротьби з таким зловживанням вона навела історії про стерилізацію людей, які не мають вищої освіти, або хочуть отримувати соціальну допомогу.

Соцмережі вибухнули. Лунають заклики звільнити пані Третьякову з посади голови парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, який вона очолює.

Що сказала Третьякова?

Місяць тому у своєму виступі для Київської школи економіки депутатка Галина Третьякова розмірковувала про зловживання соціальними пільгами в Україні, які, за її словами, “розбещують людину в моральному сенсі”.

Проте лише наприкінці червня деякі цитати з її виступу почали цитувати у соцмережах і ЗМІ. Зокрема, йдеться про виплати за народження дітей.

“Ми кажемо, що ми за демографію… Коли народження дитини відбувається не для того, щоб дати дитині освіту, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримуємо, я скажу так жорстко, ми отримуємо дітей дуже низької якості, і це призводять до того, що вони теж сідають на публічні кошти”, – заявила депутатка.

Вона навела приклад Великої Британії і Сінгапуру, де, за її словами, вживали жорстких заходів для боротьби з безробітними.

“Хочу сказати, що дуже часто Лі Куана Ю (експрем’єр Сінгапуру, — Ред.) згадують, що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куан Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. Дуже жорстокими методами, навіть садистськими викорчовували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками” , – сказала пані Третьякова.

Також вона розповіла про випадки, коли рідні зниклих безвісти на війні на Донбасі не хотіли визнавати факт їхньої смерті, “бо вони за це отримують великі кошти, до 20-30 тисяч гривень на місяць за зниклу безвісти людину”.

“Ідеологія, якщо я отримую щось від держави, то я фактично сідаю на шию тому, хто платить податки, така ідеологія відсутня в українському суспільстві”,- заявила пані Третякова.