Поточна аналітика

Обіцянка Зеленського «привести до влади порядних і патріотичних фахівців» в дії: заступником керівника Офісу президента призначено «опоблоківця» і сина одіозного проросійського політика

У січні 2019 року перед виборами Зеленський дав іміджеве інтерв’ю «Українській правді», де сказав: «Наша главная миссия – привести в политику нашей страны абсолютно обновленных, свежих, порядочных людей, которым не наплевать».

Тема нових облич потім була однією з візиток кампанії Зеленського. У своїй програмі Зеленський обіцяв: «Україна сьогодні потребує не просто нових облич. Вона потребує НОВИХ ІДЕЙ! Моє головне завдання — привести до влади порядних і патріотичних фахівців».

23 листопада країна вкотре побачила цих «порядних і патріотичних фахівців», яких привів до влади Зеленський. Призначення Ростислава Шурми заступником керівника Офісу Президента – дуже наочна ілюстрація політики «нових облич» команди Зеленського.

Особливо цинічним це призначення виглядає тоді, коли Україна відзначила 8 річницю Майдану. Ростислав Шурма є сином відомого антимайданівця, колишнього функціонера СДПУ (о), який входив у близьке коло Медведчука, а пізніше перейшов у Партію регіонів, Ігоря Шурми.

  • І. Шурма пізніше пов’язав свою політичну долю з одіозним проросійським політиком М. Добкіним. Він працював заступником Добкіна, коли той був і на посаді Харківського міського голови, і на посаді голови Харківської ОДА.

  • Він був заступником Добкіна і тоді, коли Добкін став одним з облич Антимайдану, коли натягав на себе футболку «Беркут» і розміщував антиукраїнські пости у ФБ.

  • Ростислав Шурма прийшов у політику через зв’язки свого батька, цей «порядний і патріотичний фахівець» очолював Запорізьку регіональну організацію проросійської партії «Опозиційний блок». Виявилось, що зв’язки антимайданівця тепер ведуть прямо в Офіс президента Зеленського.

Тепер Ростислав Шурма поповнить в Офісі президента Зеленського компанію заступників керівника Офісу з антиукраїнським/антимайданівським шлейфом. Нагадаємо, що зараз там на посаді заступника керівника Офісу вже ударно працює друг одіозного Портнова, не менш одіозний, а у розумінні Зеленського – «порядний і патріотичний фахівець» – Олег Татаров.

  • У часи Майдану він входив у близьке коло ката Майдану, міністра внутрішніх справ Захарченка. Коли Татаров був звинувачений в НАБУ в отриманні хабаря і фальсифікації документів, за нього Зеленський розпочав справжню війну з НАБУ і «відстояв» такого цінного кадра.

Ще з «молодих», «порядних і професійних» – керівник Офісу Андрій Єрмак, якого суспільство сьогодні вимагає звільнити як людину, яка підозрюється у «зливі» операції ПВК «Вагнер», і керівник інформаційної політики Зеленського політтехнолог Михайло Подоляк, який працював на Януковича і Медведчука.