Поточна аналітика

Олег Татарінов у ролі «захисника прав людини»

В. Зеленський призначив «нове обличчя» часів В.Януковича Олега Татарова заступником керівника Офісу Президента України. О.Татаров заявив, що займатиметься формуванням державної політики в сфері правоохоронної діяльності, забезпеченням гарантій нацбезпеки в сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини.

Цікаві факти.

  • Із 2011 року О.Татаров був заступником начальника Головного слідчого управління МВС України. За інформацією ЗМІ, під час Євромайдану О.Татаров особисто переконував медіа і закордонних послів, що «протестувальники стріляють самі в себе». Також О.Татаров заявляв, що силовики розганяли майданівців, тому що «допомагали розчистити територію центру Києва вночі, щоб не заважати проїзду транспорту». При цьому він також підкреслив, що міліція «не застосувала силу і спецзасоби».
  • Також як адвокат О.Татаров захищав таких одіозних персонажів як Новинський та Портнов. 
  • У квітні проти його призначення в Офіс президента виступила Ініціативна група постраждалих на Майдані.
  • До речі, свого часу в.о. директора ДБР Ірина Венедіктова без жодних консультацій із адвокатами загиблих призначила керівником відділу з розслідування «справ Майдану» Олександра Буряка, науковим керівником якого був саме О.Татаров. Його ім’я фігурує у скандальних записах зі службового кабінету голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, які оприлюднені на офіційному сайті НАБУ.

Найбільш ймовірно, що головним завданням О.Татарова буде кураторство політичних репресій в Україні – переслідування волонтерів, учасників Революції Гідності та АТО, представників політичної опозиції.

×
Поточна аналітика

Ще один крок до реалізації планів В.Путіна в Україні?