Поточна аналітика

ОП хоче контролювати всі інформаційні потоки

ОП нині перебирає на себе й функцію інформування громадян України, українських громад за кордоном, а також наших іноземних партнерів і друзів про виконану роботу, насамперед про перебіг реформ. 

Принаймні так випливає з інформації про те, що керівник Офісу Президента України А.Єрмак представив новий інформаційний бюлетень OPEN Digest. 

Схоже на те, що реформ не дуже багато або йдуть вони дуже повільно, бо дайджест планується випускати у щотижневому форматі. І це у сучасному світі, де вчорашня новина вже новиною не вважається, де нова інформація з’являється щосекунди, а новинні агенції та органи влади змагаються у тому, хто швидше поінформує світ.

Також можна зробити висновок, що ОП більше не довіряє вже нікому і хоче, щоб про діяльність Зеленського йшла винятково контрольована («якісна й перевірена») інформація. І тепер неясно чи то державні ЗМІ «Укрінформ» та телеканал «ДОМ» подають неякісну і неперевірену інформацію (чи правдиву?), або ж вони є повністю неефективними у донесенні інформації про ОП і мають бути розформовані? Або ж в ОП вважають, що зможуть у такий спосіб утримати нестримно падаючий рейтинг чинного глави держави. Або ж зможуть відмити ще трохи грошей.