Поточна аналітика

«Особистий контроль» Зеленського загрожує національній безпеці України

Риск инвестиций в недвижимость

Як повідомляє офіційний сайт президента, Зеленський знову взяв під особистий контроль питання постачання вакцини в Україну. Він пообіцяв, що вакцина проти коронавірусу буде в Україні «найближчим часом», а президент «пришвидшує постачання у межах своїх повноважень».

Якщо виходити з попереднього досвіду, то це на практиці означає, що постачання вакцини в Україну суттєво затримається, або взагалі не буде. Адже всі попередні рази, коли Зеленський брав під контроль якусь сферу, ситуація в ній суттєво погіршувалася.

Як відомо, 25 липня 2020 р. Зеленський вже брав під свій контроль отримання Україною вакцин. «Україна повинна бути серед перших країн, які матимуть змогу закупити вакцину», – сказав тоді президент. Результат відомий – Україна єдина в Європі країна, яка ще не почала вакцинацію.

Щоб ніхто не сумнівався, 7 грудня Зеленський підтвердив: він усе ще тримає на контролі підготовку до закупівлі вакцини проти коронавірусної інфекції COVID-19 та масової вакцинації українців.

Володимир Зеленський взяв під особистий контроль справу хлопчика, в поранені якого підозрювали поліцейських. Хлопчик помер, поліцейські досі не засуджені, Зеленський відмовився розглядати петицію про звільнення Авакова з посади Міністра МВС, яка набрала 28 тисяч підписів…

А в Борисполі все ще будують лікарню, яку “взяв під контроль” Зеленський. Під питанням також будівництво житлового комплексу для ветеранів АТО/ООС, яке перебуває на контролі президента.

Окрім того, президент Зеленський під час робочого візиту в Херсонську область пообіцяв взяти під особистий контроль ситуацію… у вітчизняному картоплярстві. Про результати, думаю, не треба говорити… Як і про агросектор взагалі, розвиток якого, як і посівну теж взяв під контроль невтомний президент.

Тепер ви розумієте, чому в Україні гине малий бізнес. Бо Зеленський також взяв під контроль його розвиток.

Про результати особистого контролю Зеленського ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у червні 2020 року на території Чернівецької області, можуть розказати жителі Буковини. А жителі Рівненщини – як очищують річки Устя та Басів Кут, ситуація навколо яких теж взвалив на свої моцні плечі глава держави.

Всюдисущий та невтомний Зеленський взяв під особистий контроль питання оперативної закупівлі квартир постраждалим від вибуху на Позняках, закупівлі засобів індивідуального захисту для медиків, стан автомобільних доріг в Україні, ДТП на Столичному шоссе, кризу зі школами в одному із районів Одеси, обвал мосту під фурою у Дніпропетровщині, справу щодо вилучення прицілів для ЗРК, оподаткування американських компаній в Україні та ще багато-багато чого…

Але є те, чого Україна ніколи не пробачить Зеленському. Варто нагадати, що Зеленський вже тримав під особистим контролем ситуацію з убивством військового медика та пораненням бійців під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця в районі Зайцевого Донецької області 13 липня 2020 р.

14 липня – Зеленський взяв ситуацію «під свій контроль» і… відбув у вже не першу з початку року відпустку.

17 липня – терористи передали тіло загиблого медика Миколи Іліна. Тіло жорстоко понівечене. Країна прощається з загиблим Дмитром Красногрудєм. Зеленський насолоджується життям у відпустці на дачі Хрущова. Ярослав Журавель продовжує на спеці стікати кров’ю. Сам. Без води і допомоги.

Щоб перебити цей негатив, 20 липня Зеленський несподівано перериває відпустку і повертається в Київ. А на ранок наступного дня, 21 липня, Зеленський влаштовує повністю постановочне шоу у Луцьку, в якому якийсь чоловік нібито захопив автобус із близько 20 заручниками. Це єдина ситуація, яка справді перебувала під контролем президента (чи когось з його оточення).

22 липня – прощання з медиком Миколою Ільїним. Зеленський на похоронах відсутній. 23 липня – прощання з розвідником Ярославом Журавлем. Зеленський відсутній. Він не вислювив навіть співчуття. Зате повідомив, що домовився з ворогом про чергове «перемир’я».