Поточна аналітика

Підготовка до контрнаступу потребує допомоги союзників України і суспільства. Фонд Порошенка, Справа Громад, «Європейська Солідарність» утримують лідерство у цій допомозі

Збройні Сили України продовжують ефективно використовувати американські ракетні системи HIMARS проти російської окупаційної армії. Про це говорять іноземні військові фахівці. Про це пишуть західні ЗМІ.

Знищені склади та інші російські військові об’єкти – це не самоціль, а засіб змінити ситуацію а фронті та зберегти життя наших воїнів. Враження високоточною зброєю обриває логістичні ланцюжки російської армії та позбавляє її спроможностей вести активні бойові дії, насипаючи великою кількість снарядів по нашим збройним силам

  • Як приклад: після того, як HIMARS знищив ворожий склад боєприпасів в Ізюмі, кількість обстрілів російською артилерією на їхньому напрямку зменшилася у 10 разів.

Кожен на своєму місці має підтримувати ЗСУ у цій роботі.

Як зазначає П.Порошенко, для переходу в контрнаступ зараз армія потребує великої кількості техніки. Тому його фонд зараз доводить до 100 кількість нових пікапів Mitsubishi, JAC, які поставляються для протитанкових підрозділів десантно-штурмових військ ЗСУ.

Як відомо, Фонд Порошенка також купує вантажівки для ЗСУ. Вже є контракт на 48 машин з кранами, маніпуляторами. Зараз додатково купуються ще 200 автомобілів.

З 24 лютого П.Порошенком на потреби армії витрачено понад півмільярда гривень.

  • За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброю (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), десятки автомобілів на потреби фронту, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст).

Фонд Порошенка тісно співпрацює з волонтерами ГО «Справа громад» і «Res_Publiсa. Брати по зброї», які окремо і додатково зібрали на потреби армії більше 40 мільйонів гривень.