Поточна аналітика

Провал боротьби з пандемією стає визначальною ознакою режиму Зеленського

Мінохорони здоров’я повідомляє, що протягом 25 квітня в Україні від коронавірусу прищепили 1114 осіб (!), при цьому, що у третині областей – в Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Сумській, Тернопільській, Чернігівській областях, і у місті Києві не зробили жодного щеплення. Це вирок владі, щоб в країні, яка тільки переступила через 1% вакцинованих, за одну добу вакцинували лише 1114 осіб. Виявляється, в імунізації також є вихідні дні. Тому не дивно, що за 2 місяці з 24 лютого по 25 квітня 2021 року у нас вакциновано однією вакциною всього лише 528 тис. людей. У той час як сусідня Угорщина в день робить майже 80 тисяч щеплень, Румунія – 82 тисячі, Польща – більше 200 тисяч.

Скоро в Україні будуть великі вихідні у зв’язку з Великоднем. Це означає, що ми всі ці дні будемо щепити по 1 тисячі в день?

Згідно з оприлюдненим Національним планом вакцинації у квітні 2021 року українці мали б отримати 1,184 млн.доз. Навіть такий скромний план виконати можна буде хіба всередині літа.

Кабмін днями «розпилив» майже 1 млрд.грн. на закупівлю ноутбуків для вчителів, які нібито мають дистанційно навчати дітей. Замість того, щоб профінансувати мобільні бригади, які мають проводити щеплення.

З таким темпом вакцинації ми на кілька років будемо мати безвіз лише на папері. ЄС закриє двері для українців із-за того, що майстри спорту з вакцинації забезпечили в неділю на 40 мільйонну країну 51 мобільною бригадою з імунізації та 12 пунктами щеплення (!!!). Списати на те, що люди не хочуть вакцинуватися не вийде. Вже сьогодні більше півмільйона українців записалися в лист очікування.

Влада пізнього Радянського Союзу запам’яталася Афганістаном і аварією на Чорнобильській АЕС. Влада Зеленського запам’ятається провалом на Донбасі і «вакцинацією», провал вакцинації щодня вбиває сотні українців.