Поточна аналітика

Стрімке зростання захворюваності на Covid-19

  • Лише за місяць – з 12 липня по 11 серпня – кількість хворих зросла із 53 до 83 тис., а  кількість хворих, які потребували госпіталізації, у лікарнях збільшилася до 1,6 тис.  Влада заявляє про  готовність до 2 тисяч випадків COVID і 50 смертей щодня. Але такі цифри виглядають надто оптимістичними. Звичайно, можна говорити про загальноєвропейські тенденції чи другу хвилю. Але у таких європейських державах як Німеччина чи Великобританія фіксується значно менше нових випадків захворювань щодня. Хоча населення в Німеччині у 2,2 рази, а у Великій Британії у 1,7 рази більше, аніж в Україні (на підконтрольній на даний час території). У сусідній та співставній із Україною Польщі щодня вдвічі менше підтверджених випадків, аніж в Україні.
  • Це при тому, що під час першої хвилі, до якої уряди цих країн об’єктивно не мали часу підготуватися належним чином, і в Німеччині, і у Великій Британії було набагато більше, аніж зараз, і щоденних випадків і смертей. А це свідчить, що там вжили ефективних заходів для протидії Сovid-19.
  • Однак в Україні була втрачена можливість підготуватися до протидії поширенню хвороби на основі досвіду інших країн. А кількість випадків у липні-серпні в рази і навіть в десятки разів перевищує їх кількість у перші місяці поширення хвороби.
  • Це свідчить лише про імітацію протидії Covid-19.
  • Разом із демонстративним нехтуванням правил карантину і маскового режиму з боку найвищого керівництва держави, а також спробами перекинути тягар протидії Covid-19 на місцеві бюджети, усе це й призводить до таких стрімких темпів поширення хвороби. Що ж казати про осінь, коли поширення распіраторних хвороб завжди різко зростає.
  • В цій ситуації влада України демонструє повну нездатність протидіяти викликам, які постали перед державою.
×
Поточна аналітика

Президентські вибори в Білорусі