Поточна аналітика

Щодо розслідування резонансних справ

Українські суди не виносили вироки стосовно посадовців часів президентства Віктора Януковича, з яких Європейський союз може зняти санкції.

18 травня 2020 року Вищий антикорупційний суд повідомив Радіо Свобода, що скасував рішення про заочний арешт Клименка, оскільки його не вважають оголошеним у міжнародний розшук.

Наразі провадження розслідування Національної поліці щодо Олександра Януковичаї зупинили через розшук підозрюваного.

Крім того, підозрюваного у вбивстві Окуевой Редькіна відпустили під домашній арешт

Вимагаємо від ОПУ, ГПУ підготувати і оприлюднити звіти щодо ходу розслідування злочинів, які здійснили Захарченко, Клименко, Арбузов, Якименко та інші.

Посли ЄС неодноразово наголошували на необхідності доказової бази, щоб продовжувати санкції щодо чиновників часів Януковича.

У той же час Зеленський і його слуги переслідують патріотичну опозицію, ветеранів і волонтерів, чим підігрують Кремлю.

Складається стійке враження, що діяльність Зеленського і його команди спрямована на виправдовування і відбілювання представників режиму Януковича. Повернення і активна діяльність А.Портнова тому підтвердження.

Відкриття справи і переслідування соратників Петра Порошенка, інших патріотів, як-то справа про вбивства Шеремета, є нічим іншим як помстою за Революцію Гідності, за Європейський вибір країни і підтримку курсу на ЄС та НАТО.