- Обшуки, які провели співробітники ФБР та Служби внутрішніх доходів США 4 серпня 2020 року в офісах компанії Optima Management Group, – це не лише свідчення серйозних проблем в олігарха І. Коломойського. Це й свідчення того, що приватизація «Приватбанку» була своєчасним і обґрунтованим кроком команди Президента П. Порошенка.
- 4 серпня 2020 року федеральні агенти провели обшуки в офісах у Маямі та Клівленді в рамках розслідування справи прокуратури США у Північному окрузі Огайо, яке триває вже більше року. Йдеться про кампанію Optima Management, що була придбана, як вважається, за кошти, які були виведені з Приватбанку. Групою кампаній Optima керують представники Privat Group Коломойського.
- Варто відзначити, що команда П.Порошенка у Приватбанку, упереджуючи дії угрупування Зеленського-Коломойського, встигла 21 травня 2019 року (Зеленський набув повноважень Президента України 20 травня 2019 року) зареєструвати у Канцелярському суді штату Делавер позов Приватбанку проти своїх колишніх власників — Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, а також інших фізичних та юридичних осіб, підставою для якого стала низка схем, що мають ознаки шахрайства. У позові зокрема наводились ймовірні шахрайські дії з виведення коштів Приватбанку через кампанію Optima, створену у 2008 році. До прикладу, обґрунтовано підозрювалось, що кошти Приватбанку пішли на придбання таких активів як One Cleveland Center – 86 млн. дол., Huntington Building – 11 млн. дол. і багатьох інших об’єктів.
Нерухомість в Клівленді і в інших містах США була придбана на кошти вкладників Приватбанку. Вкладниками Приватбанку були понад 20 млн. громадян України, з них 3,2 млн. пенсіонерів та 1,6 млн. інших соціально незахищених верств населення. Якщо б Приватбанк збанкрутував (а він вже був на цій межі – від банкрутства його врятувала націоналізація), населення із депозитами понад 200 000 грн та юридичні особи втратили б більше 80 млрд. грн. Серед юридичних осіб відзначимо органи місцевого самоврядування (вважай, громади) – вони б втратили 6 млрд. грн.