Поточна аналітика

США запровадили санкції проти осіб, причетних до поширення фейку про ще одну «державну зраду» Порошенка

Поки ДБР фабрикує кримінальне провадження проти Петра Порошенка зі звинуваченнями у «державній зраді» – за те, що Порошенко і РНБО у той час запобігли енергетичній кризі у 2014-2015 роках, вчора Сполучені Штати Америки згадали про ще одну «державну зраду» Порошенка.

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти чотирьох українських політиків. Під санкції потрапили нинішні депутати від «Опозиційної платформи – За життя» Тарас Козак та Олег Волошин, колишній депутат-регіонал Володимир Олійник та Володимир Сівкович, заступник секретаря РНБО за президента Януковича. Двоє з них – О.Волошин і В.Сівкович – за намагання впливати на вибори в США. Нагадаємо, намагання впливати на вибори в США – це «справа Деркача».

Андрій Деркач Мінфіном США визнаний «російським агентом» і проти нього введені санкції. За сприяння Деркачу вже санкції введені проти цілого ряду осіб, у тому числі проти депутата О.Дубінського. Інтрига в тому, що депутат Дубінський заявив, що прес-конференція Деркача з оприлюднення «плівок Порошенка-Байдена» проводилась за допомоги Офісу Президента: «Саме Офіс президента Зеленського вимагав від мене участі в створенні слідчої комісії Верховної Ради за темою «плівок Порошенка – Байдена». І саме Офіс президента вимагав від мене участі в тій пресконференції, де Деркач опублікував відповідні плівки».

Нагадаємо, що за заявою Деркача ДБР відкрило найбільш епічне кримінальне провадження за «державну зраду» Порошенка, – у 2020 році.

  • Наступного дня, 20 травня 2021 року, на прес-конференції Володимир Зеленський заявив: “Реагувати на це повинна прокуратура та правоохоронні органи. Знаю, генеральна прокурорка Ірина Венедиктова ще вчора (19 травня) зареєструвала кримінальне провадження через депутата Деркача і будуть це розслідувати. Думаю, що це може бути сприйняте як державна зрада“.

Іншими словами, снаряди санкцій за організацію провокації Деркача для Офісу Президента і персонально Зеленського розриваються все ближче…