Поточна аналітика

Відсутність оперативної реакції влади на події в Україні несе ризик для життя людей

Риск инвестиций в недвижимость
  • Державне управління в умовах надзвичайних ситуацій (а також війни) вимагає високої оперативності в реакції на загрози техногенного і природного характеру. У 4 областях західної України другий день вирує негода. Через негоду загинули дві людини і одна людина вважається безвісти зниклою. Повені спричинили руйнування захисних дамб, берегів річок, розмив доріг і їх перекриття через зсуви. За попередніми оцінками, сума коштів, необхідна для відновлення постраждалих об’єктів і територій, становить понад 400 млн грн.
  • Однак країна живе без президента. Ні падіння економіки, ні обстріли та смерті наших захисників на фронті, ні катастрофічні повені з людськими жертвами, ні заяви Путіна з образами України та її героїв, ні збільшення захворюваності на коронавірус в Україні, ні вибух в житловому будинку і п’ятеро загиблих в столиці держави не сподвигли Зеленського до публічної реакції. І раптом як Пилип з конопель президент з’явився з відосіком, де обізвав громадян своєї країни «засранцями». А може це просто запізніла реакція на відео, де його збиває фура?
  • А поки Зеленський зайнятий записом відео за результатами «розслідування» у чаті далекобійників, гинуть люди, руйнується їхнє майно. Але главі держави та його прем’єру глибоко начхати на ці події. Вони живуть у своєму ілюзорному світі, в якому країною править «найвеличніший лідер сучасності», який вже подолав корупцію, переміг Путіна та вивів економіку на шлях стабільного зростання.
  • У цей час Петро Порошенко обговорив з міністром закордонних справ Туреччини безпекову ситуацію, права кримських татар та деокупацію Криму.
  • Лише після масового обурення у соцмережах бездіяльністю та мовчанням влади, заяв політиків і повідомлень у ЗМІ, «у Зеленського» заради піару опублікували повідомлення, що президент, мовляв, уважно слідкує за ситуацією і робить якісь розпорядження.
  • Цікаво, а реакція далекобійників на образи з боку Зеленського буде? Хоча б футболки з написом «Я тобі не засранець». Або футболки з написом «Я тобі не сосна?» на сексизм «слуг народу» з «команди Зеленського»?
  • Але, здається, у країни така ж загальмована реакція, як і у влади на чолі з Зеленським. І це не може не викликати занепокоєння щодо майбутнього цієї країни, життя і здоров’я людей. Подальше перебування Зеленського при владі стає просто небезпечним для всіх.