Поточна аналітика

Уклавши таємну кабальну угоду з Китаєм, Зеленський став на шлях Януковича

Укладення таємної угоди між Україною та Китаєм, яке відбулося ще 30 червня, про що було повідомлено українцям лише 6 липня після витоку інформації у ЗМІ, свідчить про злочинні наміри нинішньої влади.

Міжурядова угода, яка передбачає реалізацію утаємничених спільних проектів у галузі будівництва інфраструктури і залучення Україною коштів від КНР, свідомо приховувалася від українців.

За офіційним повідомленням Мінінфраструктури, Україна та Китай заохочуватимуть компанії та фінансові установи обох країн до активної співпраці в галузі будівництва інфраструктурних об’єктів. У результаті спільних консультацій сторони затвердять потенційні проекти співпраці, підтримувані коштами КНР.

Однак умови надання подібних кредитів Китаєм та їх наслідки для країн, які їх залучають, давно відомі у світі. Китай дає кошти лише під виконання замовлень його ж постачальниками та підрядниками. Тобто усі кошти повернуться в китайську економіку. Натомість Україні дістануться борги.

При цьому українська влада уже здійснила злочин проти основ національної безпеки, коли в обмін на угоду з Китаєм відкликала свій підпис під міжнародним документом щодо порушення Китаєм прав уйгурів.

Цей документ ініціювали та підтримали наші надійні союзники. Натомість Україна спершу підтримала, а потім відкликала свій підпис. Зробивши це також таємно.

Зеленський гендлює українським авторитетом у світі й ставить під удар вибудувані роками і десятиліттями відносини із стратегічними партнерами. Мета одна: отримати кошти для корупційного дерибану під час так званого «великого будівництва».

Точно так само за часів Януковича у 2012 році було укладено кредитну угоду із Китаєм про надання 3 млрд грн нібито під вирощування і постачання в Китай зерна. І далі планувалися й інші масштабні кредити на різноманітні об’єкти інфраструктури.

Причому – це так само було зроблено з тих же мотивів, що й зараз. Співпраця з МВФ була заблокована. Натомість корупційні апетити до дерибану коштів через різноманітні схеми у режиму Януковича були такі ж як і у організаторів «великого крадівництва» зараз.