Поточна аналітика

Українці стають біднішими

За даними соціологічного опитування, протягом поточного року українці відчули значне зростання цін, а також погіршення свого фінансового стану.

  • Так, 94,6% опитаних зазначили, що впродовж поточного року відчули зростання цін. І лише для 3,5% українців зростання цін не було помітним.
  • 64,3% українців відзначили, що за цей рік фінансовий стан їхніх родин погіршився. Для 29,3% опитаних не відбулося жодних змін у фінансовому стані родини і для 4% – фінансова ситуація покращилася.

Соціальне та економічне становище більшості українських громадян продовжує скорочуватися. Економічна і соціальна політика влади «слуг» призводить до такого падіння.

  • Українці вважають неефективними дії влади для вирішення економічних проблем. Так, 46,7% опитаних заявили, що президент та уряд не здатні знайти ефективні рішення для подолання економічних проблем. 41,6% – вважають дії президента та уряду у вирішені економічних проблем лише частково ефективними. 4,3% опитаних зазначили, що вважають дії президента та уряду ефективними.

Згідно результатів опитування майже половина населення вважає, що президент та уряд просто не здатні ефективно працювати на вирішення економічних проблем.

Це найбільш яскрава характеристика Президента Зеленського, його уряду та «слуг» ­ влада не здатна приймати ефективні рішення.

Влада нічого не може зробити з економічними та соціальними проблемами, як і не може організувати роботу по боротьбі з коронавірусною інфекцією, ні з зростанням тарифів і цін. Вони просто не компетентні. Серед влади «слуг» не має людини, яка б могла взяти на себе відповідальність та прийняти ефективні рішення.