Поточна аналітика

Влада планує залізти в кишеню кожного

Зеленський і його уряд з монобільшістю готуються остаточно сформувати законодавчу базу для визискування владою людей, щоб за іх рахунок компенсувати крадівництво і невігластво.

Законопроект 5600, який встановлює нові податки практично для всіх видів діяльності середнього класу; непрямі методи визначення доходів, про які Україна забула з часів Азарова; одкровення Гетьманцева про «50 млрд дол під матрацем, які треба дістати». Це – лише найбільш яскраві приклади здирництва. І це все – на тлі зростання тарифів і порожнього бюджету.

Щоб запобігти соціальній катастрофі, необхідно зробити дві принципові речі: встановити бар’єр для крадівництва, і передати кошти з репресивних органів на підтримку соціально незахищених.

Для цього необхідно: збільшити кошти на субсидії і забезпечити іх автоматичне нарахування (як за часів Президента Порошенка); відмовитись від здирницьких планів влади (ухвалити поправки до 5600 і інших законів, які знімуть надлишковий податковий тягар з людей); повернути державні витрати за ваіма статтями під контроль Прозорро.