Поточна аналітика

Чому виборці дедалі більше розчаровуються у Зеленському

Речники влади наперебій розповідають на телеканалах, що Зеленський і його «слуги» начебто «тримають лідерство», «користуються найбільшою підтримкою» тощо.

Насправді, відповідно до результатів дослідження Центру Разумкова щодо оцінки громадянами особистісних якостей та діяльності Володимира Зеленського на посаді Президента України:

39% респондентів заявили, що Президент України В.Зеленський викликає у них переважно негативні емоції, 18,5% — переважно позитивні, 26% — рівною мірою негативні і позитивні, 13% — не викликає якихось емоцій.

47% респондентів вважають, що якості особистості (особливості характеру, вольові та моральні якості) В. Зеленського більшою мірою не відповідають посаді Президента України, 18% вважають, що відповідають, а 29% — що відповідають і не відповідають однаковою мірою.

58% вкрай низько (1 та 2 бали) оцінюють досвід та компетентність Зеленського, лише 16% оцінюють ці його якості на «4» або «5».

44% опитаних оцінюють наявні результати діяльності В. Зеленського на посаді Президента України переважно негативно, 15% — переважно позитивно, а 37% зазначають, що є як негативні, так і позитивні результати.

Очікування від подальшої діяльності В. Зеленського на посаді Президента України у 41% респондентів є переважно негативними, у 19% — переважно позитивними, 30% опитаних вважають, що будуть як негативні, так і позитивні результати.

Ці оцінки свідчать про подальше розчарування і українців у діях Зеленського. На думку виборців, він некомпетентний, не на своєму місці, і від нього не очікують ефективних дій. Це все що треба знати про другу річницю президентства Володимира Зеленського.

Позиція «нічого не робити» в критичних ситуаціях, лише записувати черговий «відосик», не приносить позитивних результатів. Проблеми не вирішуються самі.