
Дуже дивну заяву зробив міністр оборони Олексій Рєзніков: «У нас вже 21 день не загинуло жодного нашого воїна. Сподіваюсь, що ця тенденція збережеться. Це вже режим припинення вогню, який починає працювати».
У нас за цей 21 день 2 військових отримали бойове травмування, 5 поранених (двоє з них – внаслідок скинутого з безпілотника ВОГ), один військовослужбовець був врятований від поранення чи смерті тим, що осколок потрапив у службове посвідчення, де був металевий жетон. Тому робити такі бравурні заяви – меншою мірою, неетично.
Тим більше, що за січень 2022 року ми втратили 3 українських захисників – 10 січня підірвалися на міні Ілля Супрун і Валерій Петренко, 11 січня – загинув Віктор Кучеренко.
Особливо непокоїть те, що ця заява робиться в рамках інформаційної кампанії Зеленського спростування ризиків російського вторгнення в Україну.