Поточна аналітика

Зеленський знову відпочиває

Дві області України перебувають на помаранчевому рівні епідемічної небезпеки через епідемію Covid-19. За попередню добу в Україні зареєстрували майже 2 тис. нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Україна на п’ятому місці в Європі за добовою смертністю від коронавірусу.

В Україні ростуть ціни на енергоносії та продукти харчування. Зелені «доцарювалися» до того, що в Україні можуть бути запроваджені продуктові картки.

Росія накопичує війська на кордонах з Україною, західні партнери України говорять про високу ймовірність вторгнення. В Женеві розпочинаються важкі перемовини між США та Росією для деескалації ситуації.

У цей час українська влада здійснює політичні репресії щодо політиків, спроможних організувати спротив такому вторгненню та забезпечити формування/зміцнення антипутінської коаліції на міжнародному рівні.

А президент Зеленський продовжує відпочивати, втомлений усім цим «зробленим». Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель відвідав Донбас. Зеленський же у цей час поїхав у Буковель, на зустріч з Коломойським. І там відпочивав, вже не вперше порушуючи встановлені Кабміном карантинні обмеження, у компанії керівника свого офісу А. Єрмака та голови комітету з розвідки при президентові Р. Демченка. Саме ці три особи вважаються найбільш ймовірними джерелами витоку секретної інформації щодо операції українських спецслужб.

За інформацією ЗМІ, після «короткого зимового відпочинку» Зеленського вже очікує відпочинок у теплих краях – з дружиною та Єрмаком. Вже традиційно ні ОП, ні сам Зеленский не вважають за потрібне якось коментувати інформацію про відпочинок. Принаймні офіційний сайт Зеленського і сторінка ФБ вже кілька днів не оновлюється. У мережі немає більше нових фото і відео з Зеленським і Єрмаком.

А потім з’ясовується, що, що під час однієї з таких не анонсованих поїздок до Оману у січні 2020 р. Зеленський міг зустрітися з головою Радбезу РФ Ніколаєм Патрушевим.

Чим загрожує Україні цей черговий відпочинок Зеленського?