Поточна аналітика

Зеленський атакує єдине підприємство, продукція якого здатна щось протиставити Путіну на морі

«На вагенбург? Кіннотою? Вони не можуть бути настільки дурними!»

(С) А.Сапковський. «Божі воїни»

Коли не вдаються нові фокуси, блазні повертаються до старого, часто випробуваного і звичного. Шельмування ветеранів, волонтерів і патріотів – і за будь-яку ціну прив‘язування прізвища Порошенка до негативу.

Зеленська влада нахрапом атакує бойового генерала Павловського (проти нього дві справи вже розсипались, розсипеться і ця) і унікальну “Кузню на Рибальському” (яка, закладаючи власні кошти, беручи кредити, будувала кораблі у рази дешевше закордонних аналогів).

Справа безнадійна, і розсипеться так само, як попередні. Кожен брехливий рядок «підозри» буде спростований цифрами, фактами і документами.

А для патріотів – безвідносно до нинішніх політичних симпатій – зеленська влада чітко вказує, що вона невиправна. І що піар-акції не змінюють її суті і дрібного бажання знищити опонента – навіть ціною завдання шкоди країні.

Брехня вскриється. Прийде осінь, і настане час платити.

UPD: Путін дозволив Росгвардії блокувати Керченську протоку. А Зеленський атакує єдине підприємство, продукція якого здатна щось Путіну там протиставити. І людей, здатних цю продукцію ставити на озброєння. Гарно випрошує зустрічі з господарем Кремля. Але якщо таки випросить, і задовольнить – додому краще хай не вертається.

Джерело