Поточна аналітика

Зеленський говорить про захисників, але забув про ветеранів

Згідно з щоденними зведеннями прес-центру штабу Об’єднаних сил, з 5 по 11 квітня російсько-окупаційні війська 66 разів порушили домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи. Унаслідок загострення ситуації в районі ООС з 5 по 11 квітня шестеро військовослужбовців ЗС України загинули, декілька військових отримали поранення.

Всього з початку року поранено та травмовано не менше 60 українських бійців.

Однак що Зеленський, що його черговий уряд забули про тих, хто відвоювував і боровся за нашу незалежність на Донбасі у 2014-2021 роках.

В уряді Зеленського-Шмигаля відсутні програми адаптації і допомоги для учасників бойових дій, учасників АТО та ООС, які боролися проти Росії.

Варто нагадати, що Президент Петро Порошенко раніше зазначав, «що для нього особисто велика честь висловити слова щирої вдячності і визнання ветеранам АТО. І це обов’язок держави і мій обов’язок як Президента і верховного головнокомандувача піклуватись про своїх воїнів. Воїнів, які, ризикуючи життям, захистили і продовжують захищати зараз в ці хвилини мир, спокій, мирну працю».

Більше того, було нормальною практикою для Порошенка відвідувати поранених військових.

За ініціативою Петра Порошенко було створено Міністерство ветеранів.

Проте зараз, президент Зеленський в публічній площині ніби стидається і цурається говорити про ветеранів АТО і ООС. Для нього це, мабуть, тема, яка роз’єднує?