Поточна аналітика

Зеленський піариться візитом на Донбас. Але він досі не покаявся, що дав російським найманцям використати перемир’я для підходу впритул до українських позицій. Тепер майже щодня Україна ховає Героїв

Візит на Донбас Зеленського є повним розчаруванням. У такий складний час Зеленський думає лише про піар-трюки. У ході візиту президент Зеленський не заявив жодної здорової ініціативи, куди рухатися в мовах загострення конфлікту, що робити. Зеленський жодного разу не покаявся за те, що відвів війська і розмінував підходи до українських позицій, що дав ворогу використати «всеосяжне перемир’я» для укріплення своїх  позицій.

Замість цього Зеленський під час візиту на передову наголосив, що «влада не повинна ховатися в кабінетах, а має приїздити на Донбас, щоб розуміти усю складність ситуації і підтримувати бійців». Ми не кажемо, як Зеленський це уявляє – він, напевне, мислить не як головнокомандуючий, а як обиватель – йому здається, що лінія розмежування це прохідний двір.

Ми нагадаємо Зеленському, що це вже було. Ну, от перед місцевими виборами 21 жовтня 2020 року 120 «слуг народу» поїхали на Донбас з піар-туром. І що це дало, вони зрозуміли «усю складність ситуації»? Ні, 97 «слуг» накупили автомобілів преміум-класу, квартир, земельних ділянок, їх кількаденне перебування біля військових особливо совісними їх не зробило.